Ana içeriğe atla

HERŞEYİ BURADAN ARA GÖR ✔️

sosyal medya anayasası geliyor

'Sosyal medyanın kontrol altına alınacağı' yorumlarına sebep olan düzenleme torba yasadan çıkarıldı

Tartışma yaratan sosyal medya düzenlemesi torba yasadan çıkarıldı

AKP Hükümeti'nin, iş dünyasının görüşüne sunduğu yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına ilişkin önlemler içeren yeni torba yasadan, sosyal medya şirketlerine ek yükümlülükler getiren ve 'sosyal medyanın kontrol altına alınacağı' yorumlarına sebep olan düzenleme çıkarıldı.

HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yasa teklifiyle, Erdoğan'ın sosyal medyayı kapatma niyetini görmüş olduk. İlk fırsatta yine deneyecektir" dedi.
koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler hava kalitesinin artmasını mı yanında çevrenin korunması ve iklim değişikliği ile mücadeleye katkı sağladı ile Kamu Kurum ve kuruluşlarında hamilelik 8 hafta uzatıldı genelge ile hamile personelin gebeliğin 24 haftasında 10.30 2. haftasında belirtildi koronavirüs nedeniyle rengi değişti iddia edilen seni Doktor Huzeyfe sını kaybetti ilk koronavirüs vakaları ne bakan hastanenin salgın nedeniyle yaşamını yitiren 6 Doktor oldu birisin karaciğerinde neden olduğu büyük hasar sonucu Hunter rengi koyulaşmış
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik karar! Bunu yapmayanla görüşmeyecek

Yorumlar