Ana içeriğe atla

HERŞEYİ BURADAN ARA GÖR ✔️

Acun Ilıcalı Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe, şu ,şartlarda, Mesut Özil, transfer ,edemez,
Acun Ilıcalı, "Arsenal'e gidip 50 milyon euro veremezsin. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez ama Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum." dedi.
Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez
Acun Ilıcalı, TV100'de Cengiz Semercioğlu'nun konuğu oldu. Ilıcalı Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ilıcalı'nın açıklamaları:


Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez
"Geldiği günden beri, dünyada hiçbir derdi ve tasası olmayan bir adamın, bu kadar borçlu bir kulübe başkan olup, bu kadar sorumluluğa girdiğini gördüm. Her saniyesini Fenerbahçe için harcayan bir adam. Bunu görünce kayıtsız kalamazsın. Kendisini adamış bir başkan var, ben de koyu Fenerbahçeliyim.

Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez -
Şu anda sözleşmesi var Mesut'un Arsenal ile. Arsenal'e gidip 50 milyon euro veremezsin. Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez ama Mesut'un bir dönem Fenerbahçe'de oynayacağını düşünüyorum. Türkiye'de bir şey olduğu zaman bana sorar, kısa zamanını birlikte geçiriyoruz.


Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez
Türk ve içinde kalmış. Gurbette yaşamış ve Türkiye onun içinde kalmış. Evde otursun Türkiye'de, yine mutlu olur. O yüzden geleceğini düşünüyorum.


Acun Ilıcalı: Fenerbahçe şu şartlarda Mesut Özil'i transfer edemez
Kötü dediğin Fenerbahçe 1 puanla UEFA'yı kaçırdı. En kötü sezon diyoruz, 1 puan alsak UEFA'daydık. Ali Koç Türk futbolu için bir kazanç. Ali Koç kalibresindeki adamlar, takıma kendilerini adamıyorlar. Fenerbahçeli olduğunu gizleyenler var, sonuçta ticari bir insan. Futboldaki o sevimsizliklerin içine giriyor. Burada konu şu, fedakarlık var. Ali Koç'un şu anda yaptığı fedakarlık, taraftarın gözünde kredi yaratmıştır. Ali Koç'a homurdanma bile olmaz."
#ysk #gündem #haberler #Ekremİmamoğlu
SON Dakika

Yorumlar